Продавец Магазин «Слоїк». Полезные сладости для хорошего настроения развивает свой бизнес на Prom.ua 1 год.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
15 отзывов
НОВИНКА! Ореховые миксы 🌰 от 70 грн!Купить

Що краще пастила чи зефір? 

Що краще пастила чи зефір? 

Мабуть, ви здивовані чому ми порівнюємо саме ці солодощі. Здається, що вони геть різні і не мають нічого спільного. Та, насправді, пастила і зефір — близькі родичі, адже основу їх рецептури складає фруктове пюре. Саме воно забезпечує їх желейність і ніжну текстуру. Власне, ці солодощі навіть входять в одну товарну групу під назвою «Пастильні вироби». 

Найбільш популярний інгредієнт для пастили та зефіру — яблучне пюре. Часто його міксують з іншими фруктами та ягодами для того, щоб отримати нові смаки. Інколи, але рідше, їх роблять без яблучної основи, та для цього підходять далеко не всі фрукти і ягоди.  

 

Цукровий зефір

За класичною рецептурою при приготуванні зефіру додають кристалічний цукор. Власне, навіть досить багато цукру — його майже в півтора рази більше, ніж усіх інших складників. Тому цей десерт досить калорійний, і з ним легко перебрати рекомендовану добову норму доданих цукрів. Так, на 100 г зефіру в середньому припадає біля 300 ккал. Але всі ми знаємо, що цей десерт смачний і ніжний, тому попри цукор у складі одна зефірка в день (це десь 30 г і 100 ккал) точно не принесе нікому шкоди.

 

Якщо пастила солодка, то в ній теж цукор? 

А от і ні. Пастилі цукор зовсім не потрібний, якщо сорти яблук підібрані правильно. Вся пастила «Слоїк» виготовляється абсолютно і повністю без додавання рафінованого цукру. Лише яблучне пюре, іноді з ягодами і поживним наповненням, таким як горіхи чи соняшникове насіння. Солодкий смак самих яблук повністю переходить в запашну пастилу, і, повірте нам, цукор там навіть зайвий. 

Але є у нас і пастила з медом, який надає їй трішки більше еластичності та ніжності. Також додаємо мед там де смак важко збалансувати солодкістю яблучного пюре, наприклад, при приготування пастили з смородини. Що ж до поживності, то калорійність пастили залежить від наповнювачів, тому коливається приблизно від 140 до 200 ккал на 100 грамів. 

Що краще пастила чи зефір — ми не готові відповісти і впевнені, що це справа особистого смаку. Особисто нам важко уявити життя без десертів, тому завжди пам'ятаємо, що важлива міра, а ще якість і натуральність складників. Тому впевнено рекомендуємо спробувати нашу пастилу «Слоїк»

Гарного вам настрою і смачного!